Aktualności

WAŻNE!

18 / 07 / 2021

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że gwarancją zarezerwowanego miejsca na nasze wyjazdy jest wpłata I zaliczki + podpisanie umowy – dotyczy to szczególnie wyjazdów za granicą. Prosimy zatem osoby, które zapisały się na dany wyjazd…

TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

05 / 07 / 2021

Od 1 stycznia tego roku przedsiębiorcy turystyczni mają obowiązek przekazywania składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy. Środki gromadzone na rachunku Turystycznego Funduszu Pomocowego wspierają organizatorów turystyki umożliwiając im zwrot podróżnym pieniędzy za imprezy niezrealizowane…

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

05 / 07 / 2018

Zgodnie z nowymi przepisami, biura podróży będą płacić składki na TFG. Będą one zależeć od rodzaju sprzedanej imprezy turystycznej. Wyniosą od zera do max.30 zł od każdego klienta. Biura podróży będą też zobowiązane…

24 / 05 / 2018

Zgodnie z ustawą z 25 maja 2018 r. dotyczącą nowych przepisów ochrony danych osobowych (RODO/GDPR), uporządkowaliśmy nasze bazy danych i potwierdzamy, że dane każdej osoby będącej z nami na wycieczce (czy to wycieczka jednodniowa w…

CUDA WSCHODU: WILNO, KOWNO, RUNDALE, RYGA, JURMAŁA, AUGUSTÓW

CUDA WSCHODU

WILNO – KOWNO – RUNDALE – RYGA – JURMAŁA – AUGUSTÓW

25 – 31.07.2022 r.

85

PROGRAM:   

DZIEŃ I – 25 VII 2022 r. PONIEDZIAŁEK: Wyjazd do Wilna o godz. 4:30 – parking przed Lidlem w Swarzędzu ul. Polna. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Wieczorny spacer po Wilnie. Nocleg.

DZIEŃ II – 26 VII 2022 r. WTOREK: Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Wilna: Cmentarz na Rossie, Ostra Brama, Cerkiew św. Ducha, Plac Ratuszowy, Uniwersytet Wileński, Plac Katedralny, Kościół św. Anny i Bernardynów. W czasie zwiedzania czas wolny na kawę. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ III – 27 VII 2022 r. ŚRODA: Po śniadaniu wyjazd do Kowna. Po przyjeździe zwiedzanie miasta: Ratusz, ruiny Zamku, Katedra św. Piotra i Pawła, Dom Perkuna. Spacer Aleją Wolności-najważniejszym deptakiem Kowna z kawiarenkami, restauracjami, sklepami. Wyjazd na Łotwę do Rundale, gdzie znajduje się przepiękny barokowy pałac, porównywalny do Wersalu. Wyjazd do Rygi. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IV – 28 VII 2022 r. CZWARTEK: Po śniadaniu zwiedzanie Rygi: Stare Miasto, Dom Bractwa Czarnogłowych, zespół średniowiecznych kamieniczek tzw. Trzej Bracia, Ratusz, Mała i Wielka Gildia, Katedra, Kościół św. Jakuba, Pomnik Wolności. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Czas do własnej dyspozycji. Nocleg.

DZIEŃ V – 29 VII 2022 r. PIĄTEK: Po śniadaniu wyjazd nad Morze Bałtyckie do Jurmały – pięknego nadmorskiego kurortu z cudownymi plażami. Relaks na plaży. Powrót na obiadokolację. Nocleg.

DZIEŃ VI – 30 VII 2022 r. SOBOTA: Po śniadaniu odwiedziny w Halach Targowych. Zakup lokalnych produktów. Wyjazd w drogę powrotna do Augustowa. Po przyjeździe obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ VII – 31 VII 2022 r. NIEDZIELA: Po śniadaniu spacer po Augustowie. Wyjazd w drogę powrotną ok. 11:00. Przyjazd około 20:00.

Cena 1.730 zł obejmuje: przejazd autokarem, 6 nocy (2 noce w Wilnie, 3 noce w Rydze, 1 noc w Augustowie) w hotelach 2 i 3 gwiazdkowych (pokoje 2-os.), wyżywienie zgodnie z programem, ubezpieczenie, opłatę na TFG I TFP, opiekę pilota. Dodatkowo płatne ok. 20€ – miejscowi przewodnicy, bilety wstępów. WPŁATA OD STYCZNIA 2022 r. 

81

PP