Aktualności

25 / 05 / 2020

Drodzy Uczestnicy wyjazdu na Lazurowe Wybrzeże w terminie 2-12.07.2020 r. Choć do wyjazdu pozostało jeszcze 6 tygodni – niestety, z wielkim smutkiem musimy odwołać wyjazd. Informacja, jaką dostaliśmy od naszego kontrahenta na Lazurowym…

20 / 04 / 2020

Szanowni Klienci, W związku z zaistniałą sytuacją nasze wiosenno-letnie wyjazdy nadal stoją pod znakiem zapytania. Rozumiemy Państwa niepokój i chęć rezygnacji z wyjazdów. Prosimy jednak również nas zrozumieć i rozważyć decyzję o przełożenie…

18 / 02 / 2019

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że gwarancją zarezerwowanego miejsca na nasze wyjazdy jest wpłata I zaliczki + podpisanie umowy – dotyczy to szczególnie wyjazdów za granicą. Prosimy zatem osoby, które zapisały się na dany wyjazd…

21 / 12 / 2018

WYCIECZKA, TO NOWOCZESNY, NIETUZINKOWY I ELEGANCKI  PREZENT NA: ŚWIĘTA, URODZINY, IMIENINY, KOMUNIĘ, JUBILEUSZ! PRZYJDŹ DO NAS ! DORADZIMY i ZORGANIZUJEMY 🙂

24 / 05 / 2018

Zgodnie z ustawą z 25 maja 2018 r. dotyczącą nowych przepisów ochrony danych osobowych (RODO / GDPR), uporządkowaliśmy nasze bazy danych i potwierdzamy, że dane każdej osoby będącej z nami na wycieczce (czy to wycieczka…

JESIENNA SŁOWENIA

SŁOWENIA

JESIENNE WAKACJE NA ISTRII

10 – 21 IX 2020

 jezioro-bled

Słowenia to błękitne morze, piękne jeziora i alpejskie szczyty. To także bajkowe zamki i niesamowite jaskinie. Stolica państwa Lublana to miasto o niepowtarzalnym klimacie – pełne artystów, galerii i kolorowych straganów.

PROGRAM:

DZIEŃ I – 10 IX 2020 – CZWARTEK: Wyjazd do Słowenii o 23:00 – Lidl/Swarzędz.

DZIEŃ II – 11 IX 2020 – PIĄTEK: Ok. 12:00 przyjazd do Skofja Loka – zabytkowego słoweńskiego miasta o ponad 1000 letniej historii, położonego na granicy pogórza alpejskiego i równiny Sorskiego Polja. Jego historia rozpoczyna się w X wieku, kiedy to bawarscy biskupi z Freisingu założyli tu swoją osadę o nazwie Bischoflach (co z niemieckiego oznacza Biskupia Łąka, a po słoweńsku brzmi Škofja Loka). Spacer po miasteczku. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ III – 12 IX 2020 – SOBOTA: Po śniadaniu przyjazd do Lublany. Spacer po mieście: historyczne centrum: Plac Preserena z barokowym Kościołem Franciszkanów z XVII wieku, Potrójny Most, Katedra św. Mikołaja, Pałac Biskupi, Ratusz Miejski z barokową fontanną z XVIII w., Smoczy Most. Wzgórze Zamkowe.  Przejazd do Bled – miejscowości położonej nad malowniczym jeziorem z kościołem na wyspie. Przeprawa na wyspę. Zamek- jeden z najpiękniejszych w Słowenii. Wypoczynek nad jeziorem. Przejazd do Wąwozu Vintgar. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IV – 13 IX 2020 – NIEDZIELA: Po śniadaniu wyjazd do Jaskini Postojna – jednej z najpiękniejszych na świecie o niezwykle bogatych i wyjątkowych formach krasowych. Zwiedzanie jaskini. Przejazd do Predjamy, gdzie znajduje się wspaniały, jedyny w swoim rodzaju zamek wzniesiony na klifie. Jego najsłynniejszym mieszkańcem był baron Erazm z Predjamy. Zwiedzanie zamku. Przejazd  do hotelu w Izolii na Istrii. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ V – 14 IX 2020 – PONIEDZIAŁEK: DZIEŃ NA PLAŻY. Spacer do centrum miasteczka. Czas do własnej dyspozycji. Nocleg.

DZIEŃ VI – 15 IX 2020 – WTOREK: Po śniadaniu przejazd do Piranu – jednego z najpiękniejszych miast na słoweńskim wybrzeżu Adriatyku – malowniczo położonego na półwyspie. Miasto stanowi perłę architektury gotyckiej. Spacer po miasteczku. Przejazd do Poreciu – Chorwacja. Miasto założone przez Illirów w V w p.n.e. Spacer po miasteczku – największym chorwackim kurorcie na Istrii. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ VII – 16 IX  2020 – ŚRODA: Dzień do własnej dyspozycji. Wieczór w gospodarstwie agroturystycznym (dodatkowo płatny).

DZIEŃ VIII – 17 IX 2020 – CZWARTEK: Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę do TRIESTU – Włochy. Zwiedzanie miasta: Port, Katedra, ,Plac Italii, Canale Grande. Przerwa na kawę. Przejazd do Zamku Miramare. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IX – 18 IX 2020 – PIĄTEK: Dzień do własnej dyspozycji.

DZIEŃ X – 19 IX 2020 – SOBOTA: Po śniadaniu wyjazd do Portoros – największego kurortu na słoweńskim wybrzeżu. Spacer po miasteczku. Przerwa na kawę. Powrót do hotelu. Czas do własnej dyspozycji. WIECZÓR POŻEGNALNY. Nocleg.

DZIEŃ XI – 20 IX 2020 – NIEDZIELA: Po śniadaniu wyjazd do Grazu. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu. Spacer po miasteczku. Obiad we własnym zakresie. Nocleg

DZIEŃ XII – 21 IX 2020 – PONIEDZIAŁEK: Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd ok. 24:00.

Cena 2.470 zł obejmuje: przejazd autokarem, 10 noclegów (pokoje 2 i 3 os.): 2 noclegi w Hotelu Penzion Jagodic*** k. Lublany, 7 noclegów w Hotelu San Simon***, 1 nocleg w Graz, wyżywienie zgodnie z programem, usługi pilota i przewodnika, ubezpieczenie. Dodatkowo płatne: taxa klimatyczna – 20 euro – opłata obowiązkowa + bilety wstępów: Zamek Bled – 10 euro, Jaskinia Postojna – 35 euro, Wąwóz -7 euro.

Przy zapisie wpłata 470 zł + 4 raty po 500 zł.

slowenia_2