Aktualności

20 / 01 / 2020

Prosimy osoby zapisane na wyjazd na Dzień Kobiet w terminie 7-8.03.2020 r. o wpłatę za wycieczkę. 🙂 Dziękujemy!

18 / 02 / 2019

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że gwarancją zarezerwowanego miejsca na nasze wyjazdy jest wpłata I zaliczki + podpisanie umowy – dotyczy to wyjazdów w Polsce jak i za granicą. Prosimy zatem osoby, które zapisały się…

21 / 12 / 2018

WYCIECZKA, TO NOWOCZESNY, NIETUZINKOWY I ELEGANCKI  PREZENT NA: ŚWIĘTA, URODZINY, IMIENINY, KOMUNIĘ, JUBILEUSZ! PRZYJDŹ DO NAS ! DORADZIMY i ZORGANIZUJEMY 🙂

24 / 05 / 2018

Zgodnie z ustawą z 25 maja 2018 r. dotyczącą nowych przepisów ochrony danych osobowych (RODO / GDPR), uporządkowaliśmy nasze bazy danych i potwierdzamy, że dane każdej osoby będącej z nami na wycieczce (czy to wycieczka…

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

05 / 07 / 2017

Zgodnie z nowymi przepisami, biura podróży będą płacić składki na TFG. Będą one zależeć od rodzaju sprzedanej imprezy turystycznej. Wyniosą od zera do max.30 zł od każdego klienta. Biura podróży będą też zobowiązane…

JESIENNA SŁOWENIA

SŁOWENIA

JESIENNE WAKACJE NA ISTRII

10 – 21 IX 2020

 jezioro-bled

Słowenia to błękitne morze, piękne jeziora i alpejskie szczyty. To także bajkowe zamki i niesamowite jaskinie. Stolica państwa Lublana to miasto o niepowtarzalnym klimacie – pełne artystów, galerii i kolorowych straganów.

PROGRAM:

DZIEŃ I – 10 IX 2020 – CZWARTEK: Wyjazd do Słowenii o 23:00 – Lidl/Swarzędz.

DZIEŃ II – 11 IX 2020 – PIĄTEK: Ok. 12:00 przyjazd do Skofja Loka – zabytkowego słoweńskiego miasta o ponad 1000 letniej historii, położonego na granicy pogórza alpejskiego i równiny Sorskiego Polja. Jego historia rozpoczyna się w X wieku, kiedy to bawarscy biskupi z Freisingu założyli tu swoją osadę o nazwie Bischoflach (co z niemieckiego oznacza Biskupia Łąka, a po słoweńsku brzmi Škofja Loka). Spacer po miasteczku. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ III – 12 IX 2020 – SOBOTA: Po śniadaniu przyjazd do Lublany. Spacer po mieście: historyczne centrum: Plac Preserena z barokowym Kościołem Franciszkanów z XVII wieku, Potrójny Most, Katedra św. Mikołaja, Pałac Biskupi, Ratusz Miejski z barokową fontanną z XVIII w., Smoczy Most. Wzgórze Zamkowe.  Przejazd do Bled – miejscowości położonej nad malowniczym jeziorem z kościołem na wyspie. Przeprawa na wyspę. Zamek- jeden z najpiękniejszych w Słowenii. Wypoczynek nad jeziorem. Przejazd do Wąwozu Vintgar. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IV – 13 IX 2020 – NIEDZIELA: Po śniadaniu wyjazd do Jaskini Postojna – jednej z najpiękniejszych na świecie o niezwykle bogatych i wyjątkowych formach krasowych. Zwiedzanie jaskini. Przejazd do Predjamy, gdzie znajduje się wspaniały, jedyny w swoim rodzaju zamek wzniesiony na klifie. Jego najsłynniejszym mieszkańcem był baron Erazm z Predjamy. Zwiedzanie zamku. Przejazd  do hotelu w Izolii na Istrii. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ V – 14 IX 2020 – PONIEDZIAŁEK: DZIEŃ NA PLAŻY. Spacer do centrum miasteczka. Czas do własnej dyspozycji. Nocleg.

DZIEŃ VI – 15 IX 2020 – WTOREK: Po śniadaniu przejazd do Piranu – jednego z najpiękniejszych miast na słoweńskim wybrzeżu Adriatyku – malowniczo położonego na półwyspie. Miasto stanowi perłę architektury gotyckiej. Spacer po miasteczku. Przejazd do Poreciu – Chorwacja. Miasto założone przez Illirów w V w p.n.e. Spacer po miasteczku – największym chorwackim kurorcie na Istrii. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ VII – 16 IX  2020 – ŚRODA: Dzień do własnej dyspozycji. Wieczór w gospodarstwie agroturystycznym (dodatkowo płatny).

DZIEŃ VIII – 17 IX 2020 – CZWARTEK: Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę do TRIESTU – Włochy. Zwiedzanie miasta: Port, Katedra, ,Plac Italii, Canale Grande. Przerwa na kawę. Przejazd do Zamku Miramare. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IX – 18 IX 2020 – PIĄTEK: Dzień do własnej dyspozycji.

DZIEŃ X – 19 IX 2020 – SOBOTA: Po śniadaniu wyjazd do Portoros – największego kurortu na słoweńskim wybrzeżu. Spacer po miasteczku. Przerwa na kawę. Powrót do hotelu. Czas do własnej dyspozycji. WIECZÓR POŻEGNALNY. Nocleg.

DZIEŃ XI – 20 IX 2020 – NIEDZIELA: Po śniadaniu wyjazd do Grazu. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu. Spacer po miasteczku. Obiad we własnym zakresie. Nocleg

DZIEŃ XII – 21 IX 2020 – PONIEDZIAŁEK: Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd ok. 24:00.

Cena 2.470 zł obejmuje: przejazd autokarem, 10 noclegów (pokoje 2 i 3 os.): 2 noclegi w Hotelu Penzion Jagodic*** k. Lublany, 7 noclegów w Hotelu San Simon***, 1 nocleg w Graz, wyżywienie zgodnie z programem, usługi pilota i przewodnika, ubezpieczenie. Dodatkowo płatne: taxa klimatyczna – 20 euro – opłata obowiązkowa + bilety wstępów: Zamek Bled – 10 euro, Jaskinia Postojna – 35 euro, Wąwóz -7 euro.

Przy zapisie wpłata 470 zł + 4 raty po 500 zł.

slowenia_2