Aktualności

18 / 02 / 2019

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że gwarancją zarezerwowanego miejsca na nasze wyjazdy jest wpłata I zaliczki + podpisanie umowy – dotyczy to wyjazdów w Polsce jak i za granicą. Prosimy zatem osoby, które zapisały się…

21 / 12 / 2018

WYCIECZKA, TO NOWOCZESNY, NIETUZINKOWY I ELEGANCKI  PREZENT NA: ŚWIĘTA, URODZINY, IMIENINY, KOMUNIĘ, JUBILEUSZ! PRZYJDŹ DO NAS ! DORADZIMY i ZORGANIZUJEMY 🙂

24 / 05 / 2018

Zgodnie z ustawą z 25 maja 2018 r. dotyczącą nowych przepisów ochrony danych osobowych (RODO / GDPR), uporządkowaliśmy nasze bazy danych i potwierdzamy, że dane każdej osoby będącej z nami na wycieczce (czy to wycieczka…

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

05 / 07 / 2017

Zgodnie z nowymi przepisami, biura podróży będą płacić składki na TFG. Będą one zależeć od rodzaju sprzedanej imprezy turystycznej. Wyniosą od zera do max.30 zł od każdego klienta. Biura podróży będą też zobowiązane…

13 / 10 / 2016

BIURO „SOKRATES” ZALECA ABY NASI TURYŚCI WYJEŻDŻAJĄCY NA WYCIECZKI POZA GRANICAMI KRAJU POSIADALI EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO! EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO (EKUZ) W POZNANIU WYROBISZ W WIELKOPOLSKIM ODDZIALE WOJEWÓDZKIM NFZ: WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI…

MAGICZNE BIESZCZADY – brak wolnych miejsc

5

Bieszczady to magiczna i niezwykła kraina. Tu nie przyjeżdża się dla zabytków, tu przyjeżdża się dla niezwykłej, zapierającej dech w piersiach dzikiej i wciąż nieokiełzanej przyrody.

 

PROGRAM:

DZIEŃ I-21 VII 2019-NIEDZIELA: Wyjazd do Polańczyka: 5:50-Biuro „SOKRATES”, 6:00-Lidl/Swarzędz, 6:15-Dworzec Śródka. Po drodze wizyta w Sanoku: Skansen Etnograficzny, Zamek, Kościół i Klasztor Franciszkański, Rynek, Ławeczka Józefa Szwejka. Przejazd do Polańczyka. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ II-22 VII 2019-PONIEDZIAŁEK: Po śniadaniu wyjazd do Soliny: Zapora na Solinie, spacer nad zalewem, plażowanie i kąpiel. Przejazd do miejscowości MYCZKOWCE-położonej nad Sanem i Jeziorem Myczkowskim. Zwiedzanie: Park Miniatur Sakralnych, Ogród Biblijny, Cerkiew św. Jerzego. Powrót do hotelu. Odpoczynek. Obiadokolacja. Wieczór Integracyjny z ogniskiem. Nocleg.

DZIEŃ III-23 VII 2019-WTOREK: Po śniadaniu Całodzienny wypoczynek nad Soliną. Rejs po Jeziorze. Powrót na obiadokolację. Wieczór do własnej dyspozycji.

DZIEŃ IV-24 VII 2019-ŚRODA: Po śniadaniu wyjazd na całodniową wycieczkę WIELKĄ PĘTLA BIESZCZADZKĄ – Polańczyk-Lesko-Hoczew-Baligród-Cisna-Wetina-Ustrzyki Górne-Smolniki-Polańczyk. Powrót na obiadokolację. Wieczór do własnej dyspozycji. Nocleg.

DZIEŃ V-25 VII 2019-CZWARTEK: Po śniadaniu wyjazd do Majdanu – przejazd Bieszczadzką Kolejka Wąskotorową na trasie: Majdan-Balnica-Majdan. Przejazd do Komańcz – tradycje łemkowskie. Klasztor Sióstr Nazaretanek z Izbą Pamięci Kardynała Wyszyńskiego. Powrót do hotelu. Odpoczynek. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ VI-26 VII 2019-PIĄTEK: Po śniadaniu wyjazd do Miszkolca na Węgry. Pobyt na jedynych w Europie źródłach termalnych o niezwykłych walorach leczniczych ,które znajdują się w skałach. Woda w basenach o temperaturze 28-30 stopni. Przejazd do Tokaju-stolicy tokajskiego regionu winiarskiego. Zwiedzanie piwnicy z degustacją tokajskich win. Wyjazd w drogę powrotną około 18:00. Po przyjeździe obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ VII-27 VII 2019-SOBOTA: Po późnym śniadaniu pożegnanie z Bieszczadami. Wyjazd około 12:00.Przyjazd około 19:00.

Cena 990 zł obejmuje: przejazd autokarem, zakwaterowanie w Hotelu Ewka w Polańczyku – pokoje 2,3-osobowe, wyżywienie zgodnie z programem, usługi pilota, przewodnika. Dodatkowo płatne bilety ok. 70 zł + ok. 10000 forintów na wstęp do źródeł termalnych+winnica Tokaj.

PRZY ZAPISIE WPŁATA 100 zł! 

 

3    6

GORĄCE ŹRÓDŁA W MISZKOLCU O NIEZWYKŁYCH WALORACH LECZNICZYCH!