Aktualności

20 / 01 / 2020

Prosimy osoby zapisane na wyjazd na Dzień Kobiet w terminie 7-8.03.2020 r. o wpłatę za wycieczkę. 🙂 Dziękujemy!

18 / 02 / 2019

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że gwarancją zarezerwowanego miejsca na nasze wyjazdy jest wpłata I zaliczki + podpisanie umowy – dotyczy to wyjazdów w Polsce jak i za granicą. Prosimy zatem osoby, które zapisały się…

21 / 12 / 2018

WYCIECZKA, TO NOWOCZESNY, NIETUZINKOWY I ELEGANCKI  PREZENT NA: ŚWIĘTA, URODZINY, IMIENINY, KOMUNIĘ, JUBILEUSZ! PRZYJDŹ DO NAS ! DORADZIMY i ZORGANIZUJEMY 🙂

24 / 05 / 2018

Zgodnie z ustawą z 25 maja 2018 r. dotyczącą nowych przepisów ochrony danych osobowych (RODO / GDPR), uporządkowaliśmy nasze bazy danych i potwierdzamy, że dane każdej osoby będącej z nami na wycieczce (czy to wycieczka…

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

05 / 07 / 2017

Zgodnie z nowymi przepisami, biura podróży będą płacić składki na TFG. Będą one zależeć od rodzaju sprzedanej imprezy turystycznej. Wyniosą od zera do max.30 zł od każdego klienta. Biura podróży będą też zobowiązane…

OBÓZ MŁODZIEŻOWY – CZARNOGÓRA

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W CUDOWNEJ CZARNOGÓRZE  / DOBRA VODA

15 – 27  VII 2020

dobra-voda-1

Dobra Voda – położona nad Morzem Adriatyckim, otoczona pięknymi górami. Największym atutem miejscowości jest czyste powietrze, słońce i ciepła woda w morzu. Plaża ciągnie się wzdłuż deptaku przy, którym są liczne sklepiki, kawiarenki, restauracje i lodziarnie. Wokół egzotyczna roślinność. Niedaleko Dobrej Wody – Nowy i Stary Bar, gdzie rośnie najstarsze na świecie drzewo oliwkowe. Ma podobno 2.500 lat.

PROGRAM:

DZIEŃ I – 15 VII 2020 – ŚRODA: Wyjazd do Zagrzebia o godzinie 20:00 – zbiórka Lidl/Swarzędz. Nocny przejazd przez: Czechy, Słowację, Austrię.

DZIEŃ II – 16 VII 2020 – CZWARTEK: Przyjazd do Zagrzebia około 14:00. Zakwaterowanie w hotelu. Krótki odpoczynek. Spacer po Zagrzebiu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ III – 17 VII 2020 – PIĄTEK: Po wczesnym śniadaniu wyjazd do Dobrej Wody. Po drodze krótki przystanek w Trogirze- spacer po miasteczku. Przyjazd do Dobrej Vody – wieczorem. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IV – 18 VII 2020 – SOBOTA: Po śniadaniu: plażowanie, kąpiel w Adriatyku. Lunch. Odpoczynek. Spacer po okolicy. Obiadokolacja. Wieczór integracyjny. Nocleg.

DZIEŃ V – 19 VII 2020 – NIEDZIELA: Po śniadaniu: plażowanie, relaks w wodzie. Lunch. Gry i zabawy. Obiad. Dyskoteka. Nocleg.

DZIEŃ VI – 20 VII 2020 – PONIEDZIAŁEK: Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę do Budvy- MAŁY DUBROWNIK: zwiedzanie starówki, wolny czas na zakup pamiątek. Przejazd do Kotoru – przepięknego miasteczka założonego przez Greków. Zwiedzanie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Gry i zabawy. Nocleg.

DZIEŃ VII – 21 VII 2020 – WTOREK: Po śniadaniu plażowanie, relaks w wodzie. Lunch. Odpoczynek. Sportowe popołudnie. Obiadokolacja. Dyskoteka. Nocleg.

DZIEŃ VIII – 22 VII 2020 – ŚRODA: Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę do Nowego Baru – największy port Czarnogóry. Spacer wzdłuż promenady. Przejazd do Starego Baru: ruiny tureckiej twierdzy z XVI wieku, Kamienna wieża zegarowa z XIX w, klimatyczne uliczki pełne sklepików i kawiarenek. Powrót do Dobrej Vody. Lunch. Odpoczynek. Plażowanie i relaks nad morzem. Obiadokolacja. Czas do własnej dyspozycji. Nocleg.

DZIEŃ IX – 23 VII 2020 – CZWARTEK: Po śniadaniu rejs po Jeziorze Szkoderskim. Powrót na obiagokolację. Wieczorny spacer wzdłuż plaży. Nocleg.

DZIEŃ X – 24 VII 2020 – PIĄTEK: Po śniadaniu plażowanie i kąpiele w morzu. Lunch. Sjesta. Pakowanie i przygotowanie do drogi powrotnej. Pożegnanie z Dobrą Vodą. Obiadokolacja. Wieczór pożegnalny: konkurs wiedzy o Bałkanach – dla najlepszych dyplomy, dyskoteka.Wyjazd o godzinie 23:00 do Grazu.

DZIEŃ XI – 25 VII 2020 – SOBOTA: Dalsza droga do Grazu. Po drodze zwiedzanie Jezior Plitwickich. Piknik. Przyjazd do Grazu. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

DZIEŃ XII – 26 VII 2020 – NIEDZIELA: Po śniadaniu spacer po mieście. Czas wolny na obiad (we własnym zakresie). Wyjazd w drogę powrotną ok. 13:00. Przyjazd ok. północy.

Cena 2100 zł obejmuje: przejazd autokarem, 8 noclegów w Pensjonacie BITO w Dobrej Vodzie: pokoje 3, 4 – osobowe (klimatyzowane), 1 nocleg w Graz – Hotel Ibis Budget, 1 nocleg w Zagrzebiu, wyżywienie – w Dobrej Vodzie – 3 posiłki dziennie, opiekę wychowawców, pilota, ubezpieczenie. Wycieczki w cenie.

Dodatkowo płatne ok. 20 euro – statek i miejscowy przewodnik.

Wpłaty na raty – przy zapisie wpłata – 500 zł. Pozostałe wpłaty do uzgodnienia w biurze.

Pensjonat Bito znajduje się 200 m od plaży Dobra Voda. Plaża pokryta jest drobnymi kamyczkami, a jej długość wynosi 600 m. Wokół plaży znajdują się skały i mała wysepka. Wzdłuż plaży – promenada z licznymi restauracjami, kawiarenkami, cukierniami…Wyposażenie pensjonatu: pokoje 3, 4 os. z aneksami kuchennymi, klimatyzacją, TV, wifi, balkonami.  Śniadania są w formie bufetu, a luncz i obiadokolacje są podawane.

GGGGG

HOTEL W GRAZ – pokoje 2 os.

BBBBBBB

HOSTEL W ZAGRZEBIU – pokoje 3,4 i 5 os.

PPPPP

 

 

Zgłoszenia e-mail: sekretariat.sokrates@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!