Aktualności

25 / 05 / 2020

Drodzy Uczestnicy wyjazdu na Lazurowe Wybrzeże w terminie 2-12.07.2020 r. Choć do wyjazdu pozostało jeszcze 6 tygodni – niestety, z wielkim smutkiem musimy odwołać wyjazd. Informacja, jaką dostaliśmy od naszego kontrahenta na Lazurowym…

20 / 04 / 2020

Szanowni Klienci, W związku z zaistniałą sytuacją nasze wiosenno-letnie wyjazdy nadal stoją pod znakiem zapytania. Rozumiemy Państwa niepokój i chęć rezygnacji z wyjazdów. Prosimy jednak również nas zrozumieć i rozważyć decyzję o przełożenie…

18 / 02 / 2019

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że gwarancją zarezerwowanego miejsca na nasze wyjazdy jest wpłata I zaliczki + podpisanie umowy – dotyczy to szczególnie wyjazdów za granicą. Prosimy zatem osoby, które zapisały się na dany wyjazd…

21 / 12 / 2018

WYCIECZKA, TO NOWOCZESNY, NIETUZINKOWY I ELEGANCKI  PREZENT NA: ŚWIĘTA, URODZINY, IMIENINY, KOMUNIĘ, JUBILEUSZ! PRZYJDŹ DO NAS ! DORADZIMY i ZORGANIZUJEMY 🙂

24 / 05 / 2018

Zgodnie z ustawą z 25 maja 2018 r. dotyczącą nowych przepisów ochrony danych osobowych (RODO / GDPR), uporządkowaliśmy nasze bazy danych i potwierdzamy, że dane każdej osoby będącej z nami na wycieczce (czy to wycieczka…

OBÓZ MŁODZIEŻOWY – CZARNOGÓRA

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W CUDOWNEJ CZARNOGÓRZE  / DOBRA VODA

15 – 27  VII 2020

dobra-voda-1

Dobra Voda – położona nad Morzem Adriatyckim, otoczona pięknymi górami. Największym atutem miejscowości jest czyste powietrze, słońce i ciepła woda w morzu. Plaża ciągnie się wzdłuż deptaku przy, którym są liczne sklepiki, kawiarenki, restauracje i lodziarnie. Wokół egzotyczna roślinność. Niedaleko Dobrej Wody – Nowy i Stary Bar, gdzie rośnie najstarsze na świecie drzewo oliwkowe. Ma podobno 2.500 lat.

PROGRAM:

DZIEŃ I – 15 VII 2020 – ŚRODA: Wyjazd do Zagrzebia o godzinie 20:00 – zbiórka Lidl/Swarzędz. Nocny przejazd przez: Czechy, Słowację, Austrię.

DZIEŃ II – 16 VII 2020 – CZWARTEK: Przyjazd do Zagrzebia około 14:00. Zakwaterowanie w hotelu. Krótki odpoczynek. Spacer po Zagrzebiu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ III – 17 VII 2020 – PIĄTEK: Po wczesnym śniadaniu wyjazd do Dobrej Wody. Po drodze krótki przystanek w Trogirze- spacer po miasteczku. Przyjazd do Dobrej Vody – wieczorem. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IV – 18 VII 2020 – SOBOTA: Po śniadaniu: plażowanie, kąpiel w Adriatyku. Lunch. Odpoczynek. Spacer po okolicy. Obiadokolacja. Wieczór integracyjny. Nocleg.

DZIEŃ V – 19 VII 2020 – NIEDZIELA: Po śniadaniu: plażowanie, relaks w wodzie. Lunch. Gry i zabawy. Obiad. Dyskoteka. Nocleg.

DZIEŃ VI – 20 VII 2020 – PONIEDZIAŁEK: Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę do Budvy- MAŁY DUBROWNIK: zwiedzanie starówki, wolny czas na zakup pamiątek. Przejazd do Kotoru – przepięknego miasteczka założonego przez Greków. Zwiedzanie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Gry i zabawy. Nocleg.

DZIEŃ VII – 21 VII 2020 – WTOREK: Po śniadaniu plażowanie, relaks w wodzie. Lunch. Odpoczynek. Sportowe popołudnie. Obiadokolacja. Dyskoteka. Nocleg.

DZIEŃ VIII – 22 VII 2020 – ŚRODA: Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę do Nowego Baru – największy port Czarnogóry. Spacer wzdłuż promenady. Przejazd do Starego Baru: ruiny tureckiej twierdzy z XVI wieku, Kamienna wieża zegarowa z XIX w, klimatyczne uliczki pełne sklepików i kawiarenek. Powrót do Dobrej Vody. Lunch. Odpoczynek. Plażowanie i relaks nad morzem. Obiadokolacja. Czas do własnej dyspozycji. Nocleg.

DZIEŃ IX – 23 VII 2020 – CZWARTEK: Po śniadaniu rejs po Jeziorze Szkoderskim. Powrót na obiagokolację. Wieczorny spacer wzdłuż plaży. Nocleg.

DZIEŃ X – 24 VII 2020 – PIĄTEK: Po śniadaniu plażowanie i kąpiele w morzu. Lunch. Sjesta. Pakowanie i przygotowanie do drogi powrotnej. Pożegnanie z Dobrą Vodą. Obiadokolacja. Wieczór pożegnalny: konkurs wiedzy o Bałkanach – dla najlepszych dyplomy, dyskoteka.Wyjazd o godzinie 23:00 do Grazu.

DZIEŃ XI – 25 VII 2020 – SOBOTA: Dalsza droga do Grazu. Po drodze zwiedzanie Jezior Plitwickich. Piknik. Przyjazd do Grazu. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

DZIEŃ XII – 26 VII 2020 – NIEDZIELA: Po śniadaniu spacer po mieście. Czas wolny na obiad (we własnym zakresie). Wyjazd w drogę powrotną ok. 13:00. Przyjazd ok. północy.

Cena 2100 zł obejmuje: przejazd autokarem, 8 noclegów w Pensjonacie BITO w Dobrej Vodzie: pokoje 3, 4 – osobowe (klimatyzowane), 1 nocleg w Graz – Hotel Ibis Budget, 1 nocleg w Zagrzebiu, wyżywienie – w Dobrej Vodzie – 3 posiłki dziennie, opiekę wychowawców, pilota, ubezpieczenie. Wycieczki w cenie.

Dodatkowo płatne ok. 20 euro – statek i miejscowy przewodnik.

Wpłaty na raty – przy zapisie wpłata – 500 zł. Pozostałe wpłaty do uzgodnienia w biurze.

Pensjonat Bito znajduje się 200 m od plaży Dobra Voda. Plaża pokryta jest drobnymi kamyczkami, a jej długość wynosi 600 m. Wokół plaży znajdują się skały i mała wysepka. Wzdłuż plaży – promenada z licznymi restauracjami, kawiarenkami, cukierniami…Wyposażenie pensjonatu: pokoje 3, 4 os. z aneksami kuchennymi, klimatyzacją, TV, wifi, balkonami.  Śniadania są w formie bufetu, a luncz i obiadokolacje są podawane.

GGGGG

HOTEL W GRAZ – pokoje 2 os.

BBBBBBB

HOSTEL W ZAGRZEBIU – pokoje 3,4 i 5 os.

PPPPP

 

 

Zgłoszenia e-mail: sekretariat.sokrates@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!