Aktualności

18 / 02 / 2019

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że gwarancją zarezerwowanego miejsca na nasze wyjazdy jest wpłata I zaliczki + podpisanie umowy – dotyczy to wyjazdów w Polsce jak i za granicą. Prosimy zatem osoby, które zapisały się…

21 / 12 / 2018

WYCIECZKA, TO NOWOCZESNY, NIETUZINKOWY I ELEGANCKI  PREZENT NA: ŚWIĘTA, URODZINY, IMIENINY, KOMUNIĘ, JUBILEUSZ! PRZYJDŹ DO NAS ! DORADZIMY i ZORGANIZUJEMY 🙂

24 / 05 / 2018

W związku z zaplanowanym wejściem w życie od 25 maja 2018 r. nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (RODO / GDPR), uporządkowaliśmy nasze bazy danych i potwierdzamy, że dane każdej osoby będącej z…

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

05 / 07 / 2017

Zgodnie z nowymi przepisami, biura podróży będą płacić składki na TFG. Będą one zależeć od rodzaju sprzedanej imprezy turystycznej. Wyniosą od zera do max.30 zł od każdego klienta. Biura podróży będą też zobowiązane…

13 / 10 / 2016

BIURO „SOKRATES” ZALECA ABY NASI TURYŚCI WYJEŻDŻAJĄCY NA WYCIECZKI POZA GRANICAMI KRAJU POSIADALI EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO! EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO (EKUZ) W POZNANIU WYROBISZ W WIELKOPOLSKIM ODDZIALE WOJEWÓDZKIM NFZ: WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI…

OBÓZ MŁODZIEŻOWY NA LAZUROWYM WYBRZEŻU / brak wolnych miejsc

 

590b4482c0eee073d91039b896c1f30c

 

I DZIEŃ-22 VI 2019-SOBOTA: Wyjazd do Genui – stolicy Ligurii i miejsca urodzenia Krzysztofa Kolumba – 18:00 – LIDL SWARZĘDZ.

II DZIEŃ-23 VI 2019-NIEDZIELA: Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu. Spacer po Genui. W ramach obiadu-pizza. Nocleg.

III DZIEŃ-24 VI 2019-PONIEDZIAŁEK: Po wczesnym śniadaniu przejazd na Riwierę Francuską do Port Grimaud. Po drodze zwiedzanie MONAKO – jednego z najpiękniejszych i najbogatszych państw na świecie. Zwiedzanie: Pałac Książęcy, Katedra, Ogrody Egzotyczne. Przejazd do MONTE CARLO – słynnego z kasyn i wyścigów Formuły 1. Przyjazd do Port Grimaud. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Spacer nad Morzem. Nocleg.

IV DZIEŃ-25 VI 2019-WTOREK: CAŁODNIOWY ODPOCZYNEK NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM

V DZIEŃ-26 VI 2019-ŚRODA: Po śniadaniu wycieczka – NICEA – niekwestionowana stolica Lazurowego Wybrzeża. Spacer po mieście: Aleja Anglików z bogatymi hotelami, galeriami, sklepami, Katedra św. Reparta, Port. Przejazd do CANNES – spacer Aleją Gwiazd, zdjęcia na słynnym czerwonym dywanie. Powrót na camping. Plażowanie. Obiadokolacja. Dyskoteka. Nocleg.

VI DZIEŃ-27 VI 2019-CZWARTEK: Po śniadaniu plażowanie, spacery nad morzem. Po południu wycieczka do słynnego SAINT-TROPEZ – miasteczka odwiedzanego przez gwiazdy filmowe, modelki i artystów. Spacer promenadą z portem jachtowym. Słynny posterunek z filmu ŻANDARM. Powrót. Obiadokolacja. Gry i zabawy. Nocleg.

VII DZIEŃ-28 VI 2019-PIĄTEK – Po śniadaniu wycieczka do GRASSE – muzeum perfum Fragonard, Gourdon – maleńka miejscowość położona w Alpach Nadmorskich z ruinami średniowiecznego zamku i przepięknym widokiem na Morze Śródziemne. SAINT-PAUL DE VENCE – średniowieczne miasteczko artystów, otoczone murami , gdzie mieszkali m.in. Chagal, Picasso, Matisse. Miasteczko to każdego roku odwiedza ok. dwóch milionów artystów. Powrót na camping. Odpoczynek i relaks nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg.

VIII DZIEŃ-29 VI 2019-SOBOTA: DZIEŃ NA PLAŻY. Wieczorem wycieczka do Starego Grimaud – spacer średniowiecznymi uliczkami, ruiny średniowiecznego zamku. Powrót na camping. Obiadokolacja. Nocleg.

IX DZIEŃ-30 VI 2019-NIEDZIELA: DZIEŃ NA PLAŻY. Gry i zabawy. Pożegnalna dyskoteka. Obiadokolacja. Nocleg.

X DZIEŃ-1 VII 2019-PONIEDZIAŁEK: Po śniadaniu wyjazd do Salzburga. Przyjazd w godzinach wieczornych. Nocleg. Po drodze – PIKNIK.

XI DZIEŃ2 VII 2019-WTOREK: Po śniadaniu zwiedzanie Salzburga: Ogrody Mirabelli, Platz Mozarta, Katedra. Wyjazd ok. 13:00. Po drodze PIKNIK. Przyjazd ok. północy.

 

Cena 1380 zł + 200 euro obejmuje:

-przejazd autokarem

-7 noclegów w Port Grimaud – camping

-2 noclegi tranzytowe (1 w Genui i 1 w Salzburgu)

-wyżywienie zgodnie z programem – na campingu w dniu, gdy nie ma wycieczki – młodzież otrzymuje lunch

– ubezpieczenie

-usługi pilota i przewodnika, opiekę wychowawców

-pełną realizację programu.

-Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 zł)

ODPŁATNOŚĆ W RATACH. Przy zapisie 380 zł – pozostałe raty do uzgodnienia w biurze.

 

5179

484984

JJ

Camping Les Prairies de la Mer w Port Grimaud k/Saint Tropez, mobil-homy

Pięciogwiazdkowy camping przylegający bezpośrednio do morza, piaszczysta plaża. Na campingu restauracja, basen, bary, klub- dyskoteka, występy zespołów na żywo, sklepy, pralnia, wypożyczalnia rowerów, możliwość korzystania z nart wodnych, windserfingu, spadochronu, bezpłatne korty tenisowe (4), boiska do koszykówki, piłki nożnej i siatkówki plażowej. Mobil- homy 4/6-osobowe (ok 28 m2), z dwiema wydzielonymi sypialniami, (w jednej łóżko podwójne, w drugiej dwa pojedyncze) oraz miejscami do spania w salonie, z kuchenką, ciepłą i zimną wodą, WC, prysznicem, lodówką, naczyniami, sztućcami, garnkami, kocami, poduszkami.

UWAGA! NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ POWLECZENIE NA POŚCIEL I PODUSZKĘ.

hhjh hhvbgf hkko