Aktualności

!WAŻNA INFORMACJA!

07 / 10 / 2022

Informacja dla klientów BIURA PODRÓŻY „SOKRATES” Osoby zapisujące się na nasze wyjazdy prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł/os. w ciągu tygodnia od zapisu – w kasie biura lub na konto bankowe….

TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

05 / 07 / 2021

Od 1 stycznia tego roku przedsiębiorcy turystyczni mają obowiązek przekazywania składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy. Środki gromadzone na rachunku Turystycznego Funduszu Pomocowego wspierają organizatorów turystyki umożliwiając im zwrot podróżnym pieniędzy za imprezy niezrealizowane…

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

05 / 07 / 2018

Zgodnie z nowymi przepisami, biura podróży będą płacić składki na TFG. Będą one zależeć od rodzaju sprzedanej imprezy turystycznej. Wyniosą od zera do max.30 zł od każdego klienta. Biura podróży będą też zobowiązane…

24 / 05 / 2018

Zgodnie z ustawą z 25 maja 2018 r. dotyczącą nowych przepisów ochrony danych osobowych (RODO/GDPR), uporządkowaliśmy nasze bazy danych i potwierdzamy, że dane każdej osoby będącej z nami na wycieczce (czy to wycieczka jednodniowa w…

OBÓZ REKREACYJNO – SPORTOWY W KARPICKU

las

KARPICKO mała miejscowość położona nad Jeziorem Wolsztyńskim w otoczeniu sosnowego lasu. Nadrzędnym celem obozu będzie uczestnictwo dzieci w zajęciach o charakterze sportowo – rekreacyjnym. Każdy dzień realizowany będzie pod innym hasłem. Zależy nam, aby dzieci jak najwięcej czasu spędziły na łonie przyrody, a przede wszystkim na leśnych spacerach i zabawach oraz zażywały kąpieli w czystym jeziorze. Bo wakacje są właśnie od tego!

WIEK: 7-9 lat, 10-12 lat.

WYJAZD: 2.07.2023 r. 8:00 – parking przed Lidlem, Swarzędz ul. Polna 23.

PRYJAZD: 10.07.2023 r. 16:00 – parking przed Lidlem, Swarzędz ul. Polna 23.

PROGRAM:

DZIEŃ I HASŁO DNIA – RAZEM BYĆ! Przed południem przyjazd do Hotelu. Obiad. Podział uczestników na grupy, zapoznanie z wychowawcą. Po południu zabawy integracyjne. Kolacja. Wieczorem ognisko integrujące. Prezentacja grup. Zabawy sportowe. Nocleg.

DZIEŃ II HASŁO DNIA – LAS WOŁA NAS! Po śniadaniu zapoznanie dzieci z zasadami leśnych kąpieli – w języku japońskim SHINRIN YOKU. Wyprawa do lasu – pierwsza leśna kąpiel. Obiad. Konkurs plastyczny. Gry i zabawy związane z lasem. Kolacja. Wieczorem LEŚNA DYSKOTEKA, na której obowiązkowe zielone stroje. Nocleg.

DZIEŃ III HASŁO DNIA – ŚMIECH TO ZDROWIE! Po śniadaniu wyprawa do Skansenu Budownictwa Ludowego. Powrót do Hotelu. Kąpiele w jeziorze, plażowanie. Obiad. Rozmowy na temat: Śmiać się, czy płakać?, Być optymistą, czy pesymistą? Jakie korzyści mamy z tego, że potrafimy się często śmiać? Kolacja. Na koniec dnia dzieci otrzymują ORDER UŚMIECHU. Nocleg.

DZIEŃ IV HASŁO DNIA – SPORT TO ZDROWIE! Po śniadaniu całodzienna rywalizacja w przeróżnych zabawach sportowych. Obiad. WIECZÓR RADOŚCI – wręczenie medali i dyplomów zwycięzcom. Kolacja. BAL SPORTOWCÓW. Nocleg.

DZIEŃ V HASŁO DNIA – ŚWIAT EMOCJI! Po śniadaniu rozmowy o emocjach: Dobre i złe emocje. Jak radzić sobie ze złością? Czym jest szuflada złości i czy warto ją mieć? Zabawy związane z emocjami. Obiad. Długa wycieczka do lasu, podczas której pozbywamy się złych emocji. Kolacja. WIECZÓR ZAGADEK. Nocleg.

DZIEŃ VI HASŁO DNIA – PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO! Po śniadaniu śpiewający dzień. Każdy będzie mógł zaprezentować swoją ulubioną piosenkę. Obiad. Po południu FESTIWAL PIOSENKI OBOZOWEJ – dla najlepszych dyplomy. Kolacja. Wieczór ŚPIEWAJĄCYCH  TALENTÓW. Nocleg.

DZIEŃ VII HASŁO DNIA – NAMALUJMY NASZ ŚWIAT! Po śniadaniu konkursy plastyczne. Obiad. Gry i zabawy sportowe. Kolacja. Wieczorem WIELKA WYSTAWA PRAC – dla najlepszych dyplomy. Nocleg.

DZIEŃ VIII HASŁO DNIA – PODRÓŻ W KRAINĘ PRZYJAŹNI! Po śniadaniu rozmowy o przyjaźni. Mam przyjaciela i jestem przyjacielem. Cechy dobrego przyjaciela. Prace plastyczne o przyjaźni. Praca nad dekalogiem przyjaźni. Obiad. Wycieczka: Nowy Tomyśl, Rakoniewice. Kolacja Wieczorem pożegnalna dyskoteka.

DZIEŃ IX HASŁO DNIA – NASZE WAKACJE! Po śniadaniu podsumowanie obozu. Jakie były nasze wakacje w Karpicku? Ostatni leśny spacer. Wręczenie dyplomów. Obiad. Wyjazd o 14:00. Przyjazd ok. 16:00

Cena 1470 zł obejmuje: przejazd autokarem, 8 noclegów w Hotelu Montana w Karpicku (pokoje 3 os. z łazienkami), wyżywienie: śniadanie, obiad,  podwieczorek, kolacja, opiekę wychowawców, ubezpieczenie, bilety wstępów. Przy zapisie wpłata 300 zł. Pozostałe wpłaty do 2.06.2023.

327163665_702950371378114_3023546338709866496_n