Aktualności

04 / 03 / 2021

Drodzy Klienci, Nasi Turyści Z wielkim smutkiem odwołujemy nasze wyjazdy: – Dzień Kobiet w terminie 6-7.03.2021 r. – Francja, Hiszpania, Włochy w terminie 6-13.04.2021 r. – Holandia – Keukenhof w terminie 15-18/19.04.2021 r….

18 / 02 / 2019

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że gwarancją zarezerwowanego miejsca na nasze wyjazdy jest wpłata I zaliczki + podpisanie umowy – dotyczy to szczególnie wyjazdów za granicą. Prosimy zatem osoby, które zapisały się na dany wyjazd…

24 / 05 / 2018

Zgodnie z ustawą z 25 maja 2018 r. dotyczącą nowych przepisów ochrony danych osobowych (RODO / GDPR), uporządkowaliśmy nasze bazy danych i potwierdzamy, że dane każdej osoby będącej z nami na wycieczce (czy to wycieczka…

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

05 / 07 / 2017

Zgodnie z nowymi przepisami, biura podróży będą płacić składki na TFG. Będą one zależeć od rodzaju sprzedanej imprezy turystycznej. Wyniosą od zera do max.30 zł od każdego klienta. Biura podróży będą też zobowiązane…

13 / 10 / 2016

BIURO „SOKRATES” ZALECA ABY NASI TURYŚCI WYJEŻDŻAJĄCY NA WYCIECZKI POZA GRANICAMI KRAJU POSIADALI EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO! EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO (EKUZ) W POZNANIU WYROBISZ W WIELKOPOLSKIM ODDZIALE WOJEWÓDZKIM NFZ: WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI…

ROK 2021 / JESIENNA SŁOWENIA

JESIENNE WAKACJE NA ISTRII / SŁOWENIA 

3 – 13 IX 2021

jezioro-bled

Słowenia to błękitne morze, piękne jeziora i alpejskie szczyty, ale to także bajkowe zamki i niesamowite jaskinie. Stolica państwa Lublana to miasto o niepowtarzalnym klimacie – pełne artystów , galerii i kolorowych straganów.

PROGRAM:

DZIEŃ I – 3 IX 2021 – PIĄTEK: Wyjazd do Słowenii – okolice Lublany o 23:00 – Lidl/Swarzędz ul.Polna / 1120 km /.

DZIEŃ II – 4 IX 2021 – SOBOTA: Przyjazd do Skofja Loka – zabytkowego słoweńskiego miasta o ponad 1000 letniej historii, położonego na granicy pogórza alpejskiego i równiny Sorskiego polja. Jego historia rozpoczyna się w X wieku, kiedy to bawarscy biskupi z Freisingu założyli tu swoją osadę o nazwie Bischoflach. Spacer po miasteczku. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie . Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ III – 5 IX 2021 – NIEDZIELA: Po śniadaniu przejazd do Lublany. Spacer po mieście: historyczne centrum – Plac Preserena z barokowym Kościołem Franciszkanów z XVII wieku, Potrójny Most, Katedra św. Mikołaja, Pałac Biskupi, Ratusz Miejski z barokową fontanną z XVIII w., Smoczy Most. Wzgórze Zamkowe.  Przejazd do Bled – miejscowości położonej nad malowniczym jeziorem z kościołem na wyspie. Przeprawa na wyspę. Zamek- jeden z najpiękniejszych w Słowenii. Wypoczynek nad jeziorem. Przejazd do Wąwozu Vintgar. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IV – 6  IX 2021 – PONIEDZIAŁEK: Po śniadaniu wyjazd do Jaskini Postojna – jednej z najpiękniejszych na świecie, o niezwykle bogatych i wyjątkowych formach krasowych. Zwiedzanie jaskini. Przejazd do Predjamy, gdzie znajduje się wspaniały, jedyny w swoim rodzaju zamek wzniesiony na klifie. Jego najsłynniejszym mieszkańcem był baron Erazm z Predjamy. Zwiedzanie zamku. Przejazd  do hotelu w Izolii na Istrii. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ V – 7  IX 2021 –  WTOREK: DZIEŃ NA PLAŻY. Spacer do centrum miasteczka. Czas wolny. Powrót na obiadokolację. Nocleg. 

DZIEŃ VI – 8  IX 2021 – ŚRODA: Po śniadaniu przejazd do Piranu – jednego z najpiękniejszych miast na słoweńskim wybrzeżu Adriatyku – malowniczo położonego na półwyspie. Miasto stanowi perłę architektury gotyckiej. Spacer po miasteczku  Przejazd do Poreciu – Chorwacja. Miasto założone przez Illirów w V wpne. Spacer po miasteczku – największym chrwackim kurorcie na IstriiPowrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ VII – 9 IX  2021 – CZWARTEK: DZIEŃ DO WŁASNEJ DYSPOZYCJI. WIECZÓR W GOSPODARSTWIE AGROTURYSTYCZNYM – dodatkowo płatny. Nocleg.

DZIEŃ VIII – 10 IX 2021 – PIĄTEK: Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę do TRIESTU – Włochy. Zwiedzanie miasta: Port, Katedra, ,Plac Italii, Canale Grande. Przerwa na kawę. Przejazd do Zamku Miramare. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IX – 11 IX 2021 – SOBOTA: Po śniadaniu wyjazd do Portoroz – największego kurortu na słoweńskim wybrzeżu. Spacer po miasteczku. Przerwa na kawę. Powrót do hotelu. Czas do własnej dyspozycji. WIECZÓR POŻEGNALNY.

DZIEŃ X – 12 IX 2021 –  NIEDZIELA: Po śniadaniu wyjazd do Graz. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu. Spacer po miasteczku. Obiad we własnym zakresie. Nocleg.

DZIEŃ XII – 13  IX 2021 – WTOREK: Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną.

Cena 2410 zł obejmuje: przejazd autokarem, 9  noclegów: dwa noclegi w Hotelu Jagodzic*** / k Lublany , 6 noclegów w Hotelu San Simon***  / pokoje 2-os. , 1 nocleg w Graz, wyżywienie zgodnie z programem, usługi pilota i przewodnika, ubezpieczenie. Dodatkowo płatne ok. 75€ – bilety wstępów ( Zamek Bled,  Jaskinia Postojna, Wąwóz) , taxy klimatyczne. I WPŁATA – 410 zł w styczniu 2021 r.