Aktualności

18 / 02 / 2019

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że gwarancją zarezerwowanego miejsca na nasze wyjazdy jest wpłata I zaliczki + podpisanie umowy – dotyczy to wyjazdów w Polsce jak i za granicą. Prosimy zatem osoby, które zapisały się…

21 / 12 / 2018

WYCIECZKA, TO NOWOCZESNY, NIETUZINKOWY I ELEGANCKI  PREZENT NA: ŚWIĘTA, URODZINY, IMIENINY, KOMUNIĘ, JUBILEUSZ! PRZYJDŹ DO NAS ! DORADZIMY i ZORGANIZUJEMY 🙂

24 / 05 / 2018

W związku z zaplanowanym wejściem w życie od 25 maja 2018 r. nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (RODO / GDPR), uporządkowaliśmy nasze bazy danych i potwierdzamy, że dane każdej osoby będącej z…

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

05 / 07 / 2017

Zgodnie z nowymi przepisami, biura podróży będą płacić składki na TFG. Będą one zależeć od rodzaju sprzedanej imprezy turystycznej. Wyniosą od zera do max.30 zł od każdego klienta. Biura podróży będą też zobowiązane…

13 / 10 / 2016

BIURO „SOKRATES” ZALECA ABY NASI TURYŚCI WYJEŻDŻAJĄCY NA WYCIECZKI POZA GRANICAMI KRAJU POSIADALI EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO! EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO (EKUZ) W POZNANIU WYROBISZ W WIELKOPOLSKIM ODDZIALE WOJEWÓDZKIM NFZ: WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI…

WAKACJE W CHORWACJI / brak wolnych miejsc

11

Chorwacja to wymarzony kraj na wakacje – ciepłe morze, cudowne krajobrazy, niezwykła historia i wiele atrakcji, których nigdy nie da się zapomnieć!

PROGRAM:

29 VII 2019-PONIEDZIAŁEK-WYJAZD DO ZAGRZEBIA: 22:00-Biuro Sokrates, 22:20-Lidl, 22:40-Plac A. Mickiewicza w Poznaniu.

DZIEŃ I-30 VII 2019-WTOREK: Przyjazd na nocleg tranzytowy do Zagrzebia-stolicy Chorwacji. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu. Spacer na Starówkę. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ II-31 VII 2019-ŚRODA: Po śniadaniu wyjazd do miejscowości Privlaka-Sabunike-niedaleko Zadaru. Po drodze zwiedzanie JEZIOR PLITVICKICH. Przyjazd wieczorem. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ III-1 VIII 2019-CZWARTEK: Po śniadaniu relaks nad Adriatykiem-plażowanie, kąpiele w morzu. Obiadokolacja. Wieczór integracyjny. Nocleg.

DZIEŃ IV-2 VIII 2019-PIĄTEK: Po śniadaniu relaks nad morzem. Po południu wycieczka do Zadaru-centrum gospodarcze i kulturalne północnej Dalmacji. Spacer po mieście: rzymskie forum, Kościół przedromański św. Donata z IX wieku, Katedra św. Anastazji z XII wieku, renesansowa loggia, morskie organy. Powrót na obiadokolację. Nocleg.

DZIEŃ V-3 VIII 2019-SOBOTA: Po śniadaniu całodniowa wycieczka statkiem po Archipelagu Kornati – niezapomniane wrażenia. Powrót na obiadokolację. Nocleg.

DZIEŃ VI-4 VIII 2019-NIEDZIELA: Po śniadaniu relaks i odpoczynek nad morzem. Po południu wyjazd do Nin – pierwszej stolicy Chorwacji. Spacer po miasteczku. Powrót na obiadokolację. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ VII-5 VIII 2019-PONIEDZIAŁEK: Po śniadaniu wyjazd na całodniową wycieczkę: Trogir, Szybenik. Powrót na obiadokolację. Nocleg.

DZIEŃ VIII-6 VIII 2019-WTOREK: Po śniadaniu plażowanie i relaks nad morzem. Obiadokolacja. Czas do własnej dyspozycji. Nocleg.

DZIEN IX-7 VIII 2019-ŚRODA: Po śniadaniu plażowanie. Obiadokolacja. Wieczór pożegnalny.

DZIEŃ IX-8 VIII 2019-CZWARTEK: Po śniadaniu wyjazd do Bratysławy na nocleg.

DZIEŃ X-9 VIII 2019-PIĄTEK: Po śniadaniu zwiedzanie Bratysławy: Wzgórze Zamkowe, Katedra św. Marcina, Hlavne Namestie, Brama Michalska, Pałac Prezydencki, Pałac Biskupi. Przerwa na obiad we własnym zakresie. Spacer nad Dunajem. Wyjazd w drogę powrotną ok. 14:00. Przyjazd z 9/10 VIII w nocy.

 

Cena 2100 zł obejmuje:

-przejazd autokarem

-8 noclegów w pensjonacie Plava Laguna w Privlaka-Sabunike-pokoje 2 i 3 os. z łazienkami, balkonami, wyposażone w wentylatory, lodówki

-1 nocleg tranzytowy w Zagrzebiu-Hotel Rebro

-1 nocleg tranzytowy w Bratysławie-Hotel Plus

-wyżywienie zgodnie z programem (w Sabunike: śniadania-bufet, obiadokolacje-serwowane do stołu)

-ubezpieczenie

-opiekę pilota i usługi przewodnika

Dodatkowo płatne:

-55 €-bilet na Plitvicke Jeziora, rejs po Kornati – dla chętnych

-15 €-opłata klimatyczna w hotelach – opłata obowiązkowa

+ OBOWIĄZKOWA wpłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł.

WPŁATY NA RATY. Przy zawarciu umowy-310 zł.  Pozostałe raty do uzgodnienia w biurze.

 

14

12

13

 

Hotel Plava Laguna położony około 200 m. od morza, basen, duży taras, restauracja, dookoła zieleń, w odległości 110 m. mały ryneczek ze sklepikami, restauracyjkami, pamiątkami.

 

15

16