Aktualności

WAŻNE!

18 / 07 / 2021

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że gwarancją zarezerwowanego miejsca na nasze wyjazdy jest wpłata I zaliczki + podpisanie umowy – dotyczy to szczególnie wyjazdów za granicą. Prosimy zatem osoby, które zapisały się na dany wyjazd…

TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

05 / 07 / 2021

Od 1 stycznia tego roku przedsiębiorcy turystyczni mają obowiązek przekazywania składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy. Środki gromadzone na rachunku Turystycznego Funduszu Pomocowego wspierają organizatorów turystyki umożliwiając im zwrot podróżnym pieniędzy za imprezy niezrealizowane…

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

05 / 07 / 2018

Zgodnie z nowymi przepisami, biura podróży będą płacić składki na TFG. Będą one zależeć od rodzaju sprzedanej imprezy turystycznej. Wyniosą od zera do max.30 zł od każdego klienta. Biura podróży będą też zobowiązane…

24 / 05 / 2018

Zgodnie z ustawą z 25 maja 2018 r. dotyczącą nowych przepisów ochrony danych osobowych (RODO/GDPR), uporządkowaliśmy nasze bazy danych i potwierdzamy, że dane każdej osoby będącej z nami na wycieczce (czy to wycieczka jednodniowa w…

WAKACJE W GRECJI – PLATAMONAS

WCZASY RODZINNE NA RIWIERZE OLIMPIJSKIEJ – PLATAMONAS

TAM ZAWSZE ŚWIECI SŁOŃCE!

7 – 18.07.2022 r.

grecos-riwiera-010

Grecja – kolebka naszej cywilizacji. Jej starożytne zabytki zapierają dech w piersi, historia oszałamia, a grecka kultura i filozofia nie miała sobie równych. Grecja to także kraj bogów, oliwek i słońca. Wakacje nad ciepłym Morzem Egejskim to spełnienie marzeń.

PROGRAM:

DZIEŃ I – 7.07.2022 r. CZWARTEK: 20:00 – wyjazd do Belgradu na nocleg tranzytowy, zbiórka Lidl/Swarzędz ul.Polna.

DZIEŃ II – 8.07.2022 r. PIĄTEK: Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek. Spacer po okolicy. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ III – 9.07.2022 r. SOBOTA: Po śniadaniu wyjazd do Platamonas. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Spacer nad Morzem Egejskim. Nocleg.

DZIEŃ IV – 10.07.2022 r. NIEDZIELA: Po śniadaniu relaks i wypoczynek na plaży. Spacer po najbliższej okolicy. Zwiedzanie ruin Zamku z XI wieku – wybudowanego przez Krzyżowców. WIECZÓR INTEGRACYJNY. Nocleg.

DZIEŃ V – 11.07.2022 r. PONIEDZIAŁEK: Po śniadaniu wycieczka do Kalambaki. Meteory – jeden z najciekawszych zabytków sakralnych w Grecji. Przepiękne klasztory prawosławne, zbudowane na wysokich skałach. Zwiedzanie Wielkiego Meteora. Powrót na obiadokolację Po drodze zwiedzanie Wąwozu Tempi. Nocleg.

DZIEŃ VI – 12.07.2022 r. WTOREK: Po śniadaniu DZIEŃ DO WŁASNEJ DYSPOZYCJI. Nocleg.

DZIEŃ VII – 13.07.2022 r. ŚRODA: Po śniadaniu wyjazd na całodniową wycieczkę. REJS PO MORZU EGEJSKIM NA WYSPĘ SKIATOS. Powrót na obiadokolację. Nocleg.

DZIEŃ VIII – 14.07.2022 r. CZWARTEK: Po śniadaniu relaks i wypoczynek na plaży. Po południu wycieczka do Leptokarii – największego kurortu Riwiery Olimpijskiej. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IX – 15.07.2022 r. PIĄTEK: Po śniadaniu DZIEŃ DO WŁASNEJ DYSPOZYCJI. WIECZÓR POŻEGNALNY. Nocleg.

DZIEŃ X – 16.07.2022 r. SOBOTA: Po śniadaniu wymeldowanie z hotelu. Pobyt na plaży. Wyjazd do Budapesztu o 16:00. W tym dniu obiad we własnym zakresie. Przejazd nocny.

DZIEŃ XI – 17.07.2022 r. NIEDZIELA: Przyjazd do Budapesztu w godzinach porannych. Krótki odpoczynek w hotelu. Zwiedzanie Budapesztu: Bazylika św. Stefana, Spacer po Vaci, Parlament. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ XII – 18.07.2022 r. PONIEDZIAŁEK: Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Budapesztu. Wzgórze Zamkowe. Wyjazd w drogę powrotna ok. 14:00. Przyjazd po północy.

Cena 2.550 zł obejmuje: przejazd luksusowym autokarem, 9 noclegów: 7 w Grecji-Hotel  DIAS, 1 na terenie Węgier-Budapeszt, 1 na terenie Serbii-Belgrad, ubezpieczenie, opłatę na TFG i TFP, opiekę pilota, wycieczki: Meteory, Platamonos, Leptokaria, wyżywienie zgodnie z programem.

Dziecko do 12 lat – odpłatność 2.000 zł.

Odpłatność w ratach. Przy zapisie 500 zł. Pozostałe raty do uzgodnienia w biurze.

Dodatkowo płatne: statek na Skiatos, Meteory, Zamek Platamonas, taxa klimatyczna – razem ok. 35 euro.

MIEJSCOWOŚĆ PLATAMONAS – wypoczynkowa, kameralna miejscowość na Riwierze Olimpijskiej, nad brzegiem Morza Egejskiego. Położona u stóp legendarnego Olimpu – góry zamieszkałej przez greckich Bogów. Miejscowość słynie z pięknej, piaszczystej plaży wzdłuż, której rozciąga się nadmorska promenada z licznymi sklepikami i kawiarenkami o niepowtarzalnym klimacie. Jest tu prawdziwie wakacyjna, cudowna atmosfera.

HOTEL DIAS&SPA usytuowany zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży. Nowocześnie umeblowane pokoje 2, 3-osobowe, z klimatyzacją, łazienkami, wyposażone w telewizor i lodówkę.

UWAGA: POTRZEBNY PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY oraz PASZPORT COVIDOWY!

pictorial harbors of small greek islands - Skiathos

Luftaufnahme von Lalaria-Strand in Skiathos. Drohnenfotografie