Aktualności

!WAŻNA INFORMACJA!

07 / 10 / 2022

Informacja dla klientów BIURA PODRÓŻY „SOKRATES” Osoby zapisujące się na nasze wyjazdy prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł/os. w ciągu tygodnia od zapisu – w kasie biura lub na konto bankowe….

TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

05 / 07 / 2021

Od 1 stycznia tego roku przedsiębiorcy turystyczni mają obowiązek przekazywania składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy. Środki gromadzone na rachunku Turystycznego Funduszu Pomocowego wspierają organizatorów turystyki umożliwiając im zwrot podróżnym pieniędzy za imprezy niezrealizowane…

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

05 / 07 / 2018

Zgodnie z nowymi przepisami, biura podróży będą płacić składki na TFG. Będą one zależeć od rodzaju sprzedanej imprezy turystycznej. Wyniosą od zera do max.30 zł od każdego klienta. Biura podróży będą też zobowiązane…

24 / 05 / 2018

Zgodnie z ustawą z 25 maja 2018 r. dotyczącą nowych przepisów ochrony danych osobowych (RODO/GDPR), uporządkowaliśmy nasze bazy danych i potwierdzamy, że dane każdej osoby będącej z nami na wycieczce (czy to wycieczka jednodniowa w…

KRAKÓW + SPŁYW DUNAJCEM – 2 WOLNE MIEJSCA

n

PROGRAM:

DZIEŃ I – CZWARTEK: Wyjazd do Krakowa o 6:00 – Lidl/Swarzędz ul. Polna 23. Po przyjeździe zwiedzanie: Barbakan, ul. Floriańska, Rynek Krakowski: Kościół Mariacki, Sukiennice, Pomnik A. Mickiewicza. Przerwa na kawę. Collegium Maius, ul. Franciszkańska z oknem papieskim, Barokowy Kościół św. Piotra i Pawła. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ II – PIĄTEK: Po śniadaniu zwiedzanie: Dzielnica Żydowska na Kazimierzu: synagogi, cmentarz żydowski. Spacer na Wawel–zwiedzanie komnat królewskich. Katedra, gdzie od czasów Władysława Łokietka odbywały się koronacje królewskie.  Spacer na Krakowski Rynek. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ III – SOBOTA: Po śniadaniu przejazd do Sromowców Wyżnych–spływ Dunajcem do Szczawnicy. Powrót do hotelu. Czas do własnej dyspozycji. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IV – NIEDZIELA: Po śniadaniu zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce. Przejazd do Niepołomic. Czas wolny na obiad i kawę. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd ok. 23:00.

Cena 995 zł obejmuje: przejazd autokarem, 3 noclegi w Hotelu w Krakowie, wyżywienie zgodnie z programem, opiekę pilota, przewodnika. Dodatkowo płatne: Wawel 40 zł, Spływ 80 zł, Kopalnia Soli w Wieliczce 78 zł. Uczestniczy sami decydują, jakie dodatkowe atrakcje chcą zobaczyć – deklaracja przy zapisie!

Przy zapisie wpłata 95 zł w ciągu 7 dni. Całość wpłaty do 8.05.2023 r.