Aktualności

18 / 02 / 2019

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że gwarancją zarezerwowanego miejsca na nasze wyjazdy jest wpłata I zaliczki + podpisanie umowy – dotyczy to wyjazdów w Polsce jak i za granicą. Prosimy zatem osoby, które zapisały się…

21 / 12 / 2018

WYCIECZKA, TO NOWOCZESNY, NIETUZINKOWY I ELEGANCKI  PREZENT NA: ŚWIĘTA, URODZINY, IMIENINY, KOMUNIĘ, JUBILEUSZ! PRZYJDŹ DO NAS ! DORADZIMY i ZORGANIZUJEMY 🙂

24 / 05 / 2018

W związku z zaplanowanym wejściem w życie od 25 maja 2018 r. nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (RODO / GDPR), uporządkowaliśmy nasze bazy danych i potwierdzamy, że dane każdej osoby będącej z…

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

05 / 07 / 2017

Zgodnie z nowymi przepisami, biura podróży będą płacić składki na TFG. Będą one zależeć od rodzaju sprzedanej imprezy turystycznej. Wyniosą od zera do max.30 zł od każdego klienta. Biura podróży będą też zobowiązane…

13 / 10 / 2016

BIURO „SOKRATES” ZALECA ABY NASI TURYŚCI WYJEŻDŻAJĄCY NA WYCIECZKI POZA GRANICAMI KRAJU POSIADALI EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO! EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO (EKUZ) W POZNANIU WYROBISZ W WIELKOPOLSKIM ODDZIALE WOJEWÓDZKIM NFZ: WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI…

WYCIECZKA NA ROZTOCZE + KRAKÓW

51345091afdf7_o_full

Roztocze to piękna kraina leżąca we wschodniej Polsce, pomiędzy Wyżyną Lubelską i Podolem. Ciekawe pod względem przyrodniczym Roztocze rozciąga się między Kraśnikiem w Polsce i Lwowem na Ukrainie. Miejscowości, które warto odwiedzić to Zwierzyniec, Susiec, Guciów, Krasnobród, Szczebrzeszyn.

PROGRAM:

DZIEŃ I – 11 VIII 2019 – NIEDZIELA – WYJAZD DO LUBLINA:

SOKRATES–5:00,

LIDL/SWARZĘDZ–5:10,

RONDO ŚRÓDKA–5:30,

STACJA SHELL NA DĘBINIE–5:50

Po przyjeździe zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Trasa zwiedzania: Nowy Ratusz, Brama Krakowska, Archikatedra, Bazylika oo Dominikanów, gdzie podpisano Unię Lubelską, Rynek, Plac przy Farze, Brama Grodzka, Wzgórze Zamkowe. Przejazd do Suśca. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Czas do własnej dyspozycji. Nocleg.

DZIEŃ II – 12 VIII 2019 – PONIEDZIAŁEK: Po śniadaniu spacer Szlakiem Szumów nad Tanwią. Po drodze spotykamy stare sosny, liczne mniejsze i większe wodospady i niesamowita przyrodę. Powrót do hotelu. Czas do własnej dyspozycji. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ III – 13 VIII 2019 – WTOREK: Po śniadaniu – CAŁODNIOWA WYCIECZKA NA TRASIE: SUSIEC – KRASNOBRÓD – ZAMOŚĆ – SZCZEBRZESZYN – ZWIERZYNIEC – SUSIEC. Powrót na obiadokolację. Czas do własnej dyspozycji. Nocleg.

DZIEŃ IV – 14 VIII 2019 – ŚRODA: Po śniadaniu wypoczynek nad Zalewem – Majdan Sopocki. Popołudnie w Zagrodzie Guciów: przejazd furami przez Roztoczański Park Narodowy. Ognisko. Powrót do Suśca. Wieczór pożegnalny z uroczysta kolacją. Nocleg.

DZIEŃ V – 15 VIII 2019 – CZWARTEK: Po śniadaniu wymeldowanie z hotelu. Przejazd do Łańcuta – zwiedzanie dawnej magnackiej rezydencji Lubomirskich i Potockich. Przejazd do Rzeszowa – spacer po mieście.Przejazd do Niepołomic k/ Krakowa. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ VI – 16 VIII 2019 – PIĄTEK: Po śniadaniu przejazd do Krakowa – zwiedzanie: Dzielnica Żydowska – Kazimierz, Wzgórze Wawelskie, Komnaty Królewskie, Katedra, Spacer do Krakowskiego Rynku. Czas wolny na kawę. Powrót do hotelu. Odpoczynek. Spacer do Zamku w Niepołomicach. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ VII – 17 VIII 2019 – SOBOTA: Po śniadaniu przejazd do Krakowa – dalsze zwiedzanie: Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, spacer od Barbakanu do Rynku, Rynek Krakowski: Sukiennice, Wieża Ratuszowa, Kościół Mariacki, Kamienice wokół Rynku. Collegium Maius. Czas wolny na obiad we własnym zakresie.  Wyjazd w drogę powrotna około 16:00. Przyjazd około północy.

Cena 1200 zł obejmuje: przejazd autokarem, 4 noclegi na Roztoczu, 2 noclegi w Niepołomicach – HOTELE***, wyżywienie zgodnie z programem, opiekę pilota i przewodników. Dodatkowo płatne bilety wstępu – ok. 80 zł. Przy zapisie wpłata – 200 zł + kolejne raty do uzgodnienia w biurze.

 

HOTEL NA ROZTOCZU

                      j

s

 

HOTEL W NIEPOŁOMICACH

a

i

ZAPRASZAMY!